BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

7. Išvaistytas milijonas

Manau ne vienas esame pagalvoję, kas būtų jeigu laimėtume milijoną, tik vargu ar pasvarstome, kaip iš tiesų viskas nutiktų jei tas laimėjimas taptų tikru. Neretai žmonės laimėdami iš tos laimės ir nežinojimo išvaisto tuos pinigus pavėjui, apimti didelio troškimo, kuris apsvaigina.

Neretai taip nutinka ir su jausmais, kiekvienas mes trokštame beprotiškai karštos ir tikros meilės ir atrodo viską galėtume padaryti dėl jos, bet ją sutikę dažnai netikime, jog ji pasirinko mus todėl bandome visokiais būdais patikrinti, jog ji tikra. Ir savo nepasitikėjimu ir abejonėmis, patys atbaidome tą jausmą, kuris išbėga į nežinią.

Dažnai pakelti su sparnais į viršų nuo beprotiško noro, kasdien vos pabudus ir vėl skristi, net nepajuntame kaip liekame vieni, tame pasaulyje, kuris buvo kurtas dėl dviejų, tame pasaulyje kuriame buvo geriau negu gerai, ir kasdien vis geriau ir geriau. Pasaulyje kuriame netrūko aistros ir žaidimų, juoko ir tikėjimo vienas kitu, pasaulyje kuriame buvo paslapties, bet kartu ir noro įminti tas paslaptis, jame netrūko ir intrigos, saldžiai aistringų bučinių ir kaip sunku kai to nelieka vien tik todėl, kad iš tos laimės mes lyk tą milijoną išvaistome savo galimybes būti mylimais.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą