BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

6. Išėjai laimės ieškoti kitur.

Išėjai ieškoti laimės kitur, palikdamas mane kaip klaidą gyvenime savo. Ir likau aš viena beprotystės paliesta, be paguodos tarp tūkstančio klaidų ir sprendimų. Galvojau vienaip elgiausi kitaip, praradau baimės jausmą, išjungiau savisaugos saugiklius ir bėgau lyk būčiau pametusi protą.

Pykau ant visko kas aplinkui, ant savo poelgių, ant būdo, kurį sunku suvokti ir ieškojau kažko kas pakeistų tą jausmą, kurį jaučiau Tau.  Ieškojau krisdama ir keldamasi neprašydama niekieno pagalbos, nepriimdama jokios paguodos, vis pykdama ant savęs ir ant žmogaus, kuris iškraipė mano  pasitikėjimo ribas, per kuriais Tu išėjai ieškoti laimės kitur.

Šventai tikėjau, jog pamilsi mane, bent trupinėliu išprotėjusios meilės ir vis krėčiau visokias kvailystes, kad nepamirštum mano kvapo, mano juoko, akių žaismo, kad bent sekundei kitai meilė sulaikytų Tave. Siekdama to pamiršau viską kas buvo man svarbu, švelnų kopimą pasitikėjimo link, draugystę ir bendrystę viską sugrioviau, nes siekiau, to nepamanydama, kad tai jau buvo pasiekta ir savo poelgiais griaunu viską kas aplink. Ir vienaip ar kitaip nekenčiu tos dienos, kai išėjai laimės ieškoti kitur..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą